Діти іммігрантів подали до суду на Обаму

Дітям іммігрантів доведеться залишити країну разом з батьками. Вони подали позов проти адміністрації президента США.

Діти іммігрантів, направлених на депортацію зі США, подали до суду на президента Барака Обаму.

Частина дітей (всього позивачів більше сотні) скаржиться, що їм доведеться разом з батьками залишити країну, іншим загрожує бідність. Інтереси позивачів представляє некомерційна організація з Майамі "Американське братерство".

Щоб привернути суспільну увагу до справи, "Американське братерство" 17 червня провела зустріч дітей-позивачів. Спочатку позов був поданий проти адміністрації Джорджа Буша, але після зміни уряду в січні керівник "Братерства" Нора Сандіго переоформила документи.

Всі діти-позивачі є громадянами США. Через своїх юристів вони скаржаться, що порушені їх конституційні права, що через депортацію годувальників родин не зможуть забезпечити їм навчання або навіть втратять дах над головою. Слухання щодо позову призначені на серпень.

За недавніми підрахунками, в США мешкають 5,5 мільйона дітей нелегальних іммігрантів, причому переважна більшість з них народилися на американській землі і мають американське громадянство. Доля таких дітей є одній з важливих тем при обговоренні імміграційної політики країни.

Читайте також:

Мішель Обама нагодувала підлеглих і дітей овочами з власного городу

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Обама: Північна Корея загрожує усьому світу

Обама ще на рік арештував власність білоруських чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: