Діти запитали у Мєдвєдєва про "педофільське лобі" (відео)

Хлопчики і дівчатка по черзі розповідали президенту Мєдвєдєву про різні проблеми, які виникли в країні, а також ставили йому свої запитання.

В Інтернеті з'явився відеоролик, на якому діти від трьох до семи років звертаються до президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, розповідаючи йому, як страшно жити в сучасній Росії. Малюки повідомляють главі держави, що "у нас в країні не можна говорити правду" і що головне правило безпеки "це не жити в Росії - хіба тут хтось може бути в безпеці?".

У ролику діти називають Мєдвєдєва "дорогий дядько Дмитро Анатолійович". Хлопчики і дівчатка по черзі розповідали главі держави про різні проблеми, які виникли в країні, а також ставили йому свої запитання.

"Показують багато передач, як ви про нас дбаєте, - кажуть на камеру малюки (кожен по одному рядку) .- Виступають дядьки, тітки від райно і всякі там розумні люди. Але ніхто не питає, що думаємо ми - ті, кому доведеться вчитися в цих школах".

Після чого діти заявляють, що знають про те, що "у нас в країні не можна говорити правду", тому вони надягають маски (надягаючи при цьому на обличчя дитячі маски). Це, за їхніми словами, необхідно, щоб "маму не звільнили з роботи, щоб татові не спалили машину, щоб брата не скалічили у під'їзді, щоб бабуся не вдарилася об кут стола й не померла".

Після цього діти переходять до конкретних проблем.

"У мене є два брати, ми живемо бідно. Ви, правда, думаєте, що буде краще, якщо мене віддадуть чужому дядькові? Це правда, що такі дядьки називаються "педофільські лобі"?, - повідомляє малюк років чотирьох-п'яти.

Услід за ним ще один малюк повідомляє, що його "тато - вчений, у нього дві вищі освіти, він кандидат наук і заробляє 7 тисяч рублів". А дівчинка за ним заявляє, що її тато "не закінчував школу, він валить ліс і заробляє 80 тисяч рублів на місяць".

Наприкінці діти пропонують "дяді Дімі" - "ну її школу на фіг", заявляючи, що, коли виростуть, хочуть отримувати відкат. Один з малюків нагадує президенту - "змушуючи мене ходити до школи, ви порушуєте мої цивільні права".

"Одним з головних предметів має стати ОБЖ, а я думала, що головне правило безпеки - це не жити в Росії, хіба тут хтось може бути в безпеці?" - наголошує одна з дівчаток.

В кінці ролика малюк просить: "Мамо, вивезе мене з Росії".

Ролик був створений громадською організацією "Батьки Росії проти реформи в бюджетній сфері". Представник організації в Санкт-Петербурзі Марія Мєдвєдєва повідомила GZT.RU, що там знімалися діти активістів. З їх допомогою, за її словами, організаціям хотіла привернути увагу населення до того, що в Росії "підписують такі жахливі закони".

Батьки дітей заявили, що діти не завчали текстів - малюкам просто озвучили тему, і вони розповіли все своїми словами.

Читайте також:

Мєдвєдєв закликав не дивитися на закони "як на священну корову"

У Росії захисники Хімкінського лісу спалили опудала Путіна та Мєдвєдєва

Путін злякався, що в поліції з'являться "ПІЗДЮНи", "ПУПСи" і "ПІДоРи" (відео)

Батьки Петербурга попросили дітей розповісти президентові правду про Росію
Діти звернулися до президента Медведєва

ВідеоДіти запитали у Мєдвєдєва про "педофільське лобі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: