Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина з Саудівської Аравії, яка зреклась ісламу і втекла від родичів, отримала притулок в Австралії

Вона каже, що її врятували від смерті.

Дівчина-підліток із Саудівської Аравії, яка втекла від жорстокої рідні на батьківщині і розпочала масштабну кампанію у Twitter, все-таки отримала притулок в Австралії.

Про це повідомляє The Daily Mail.

В інтерв'ю виданню 18-річна Рахаф Мохаммед Алькунун розповіла, що австралійська влада погодилася дати їй офіційний притулок як біженцю. Наразі вона перебуває у місті Бангкок, Таїланд, у готелі, де її супроводжує охоронець.

"Вони дозволили мені (Австралія - ред). Я така щаслива. Я почну нове життя", - сказала Рахаф.

Вона додала, що їй надали житло, проте досі не розповіли, в якій частині Австралії вона житиме. Також дівчина не знає, коли точно поїде до країни. 

Також Рахаф сказала, що таким чином вона врятувалася від смерті. Вона додала, що боялася бути вбитою так само, як у Туреччині вбили саудівського журналіста Джамаля Хашоггі. 

Як повідомляє CNN, таїландські чиновники також заявили, що Рахаф запропонували притулок у Австралії та Канаді, проте через деякий час відмовилися від цих слів. Цікаво, що дівчина деактивувала свій обліковий запис у Twitter після того, як їй почали надходити численні погрози. 

В органах Австралії відмовилися коментувати інформацію.

ВідеоЗреклась ісламу: як 18-річна мешканка Саудівської Аравії бореться за свої права

Півроку її били власні батьки лише за те, що вона постриглася без їхньої згоди. Рахаф 18 років, вона  народилась у Саудівській Аравії - країні, де жінки майже не мають прав. Кожна повинна мати чоловіка-опікуна. Без його дозволу вони не можуть працювати, подорожувати, одружуватися і навіть відкривати рахунок в банку. В країні є офіційна релігія – іслам, обрати іншу - неможливо. Рахаф завжди хотіла бути вільною і тому наважилася на відчайдушний крок.  

Зреклась ісламу: як 18-річна мешканка Саудівської Аравії бореться за свої права

Нагадаємо, нещодавно дівчина забарикадувалася в аеропорті Бангкоку і почала інтернет-кампанію з боротьби за свої права. Вона розповіла, як боїться повертатися до рідних. У Саудівській Аравії родичі застосовували до неї фізичну силу, погрожували убивством, а також тримали її в одній кімнаті протягом шести місяців через те, що вона зробила коротку зачіску. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції