Дівчині дивом вдалося врятуватися від білого ведмедя

У Чукотському автономному окрузі на колишній військовій авіабазі ведмідь атакував дівчину, але їй дивом вдалося врятуватися.

У Чукотському автономному окрузі на мисі Шмідта білі ведмеді атакували міський селище колишньої військової авіабази.Одній дівчині пощастило врятуватися після нападу.

Тварини жили на околиці селища в покинутих "хрущовках" і старому покинутому свинарнику. Переміщалися по селищу групами до п'яти ведмедів.

Ведмідь нападає на дівчину (ймовірно, нетверезу). Чоловіки селища гуділи клаксонами і кидалися в ведмедя пляшками, чим, очевидно, його злякали і врятували дівчині життя. Відомо, що ведмедів вдалося вигнати з селища тільки на початку вересня.

Відомі ще більш жахливі речі - на Мисі Шмідта, як стверджують очевидці, одну людину ведмеді з'їли.

І офіційно підтверджений факт - 19 серпня білий ведмідь у цьому ж селищі убив чоловіка. 32-річний Станіслав Еттувге прямував на роботу в котельню і йшов навпростець через вугільний склад, коли на нього напав білий ведмідь.

Після цього інциденту були знищені три ведмедя в селищі. Зокрема, застрелені ведмідь, що напав на чоловіка, і ведмедиця з півторарічним ведмежам. Інші два ведмеді, що також жили в селищі, в свинарнику, покинули селище.

Нагадаємо, ще у 2009 році в берлінському зоопарку 32-річна жінка була атакована білими ведмедями, після того, як опинилася у басейні з хижаками. Жінка перестрибнула огорожу вольєра під час годування ведмедів. Ведмеді сильно покусали жінку, але її вдалося врятувати.

Читайте також:

Німкеня намагалась викупатись у басейні з білими ведмедями

У Сибіру ведмеді нападають на туристів, уже шість жертв

Американець на велосипеді врізався у 135-кілограмового ведмедя

В Росії голодний ведмідь покусав перехожого в центрі міста і втік

ВідеоДівчині дивом вдалося врятуватися від білого ведмедя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: