Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Куртка - звірство - як буквальне, так і символічне, - пишуть американські видання.

Під час розгляду справи колишнього очільника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта стало відомо, що впродовж 2010–2014 років Манафорт витратив на одяг майже мільйон доларів. Вартість одного жакета зі шкіри страуса, за даними прокурорів, становила 15 тисяч доларів. 

Про це повідомила кореспондентка CNN Кара Сканнелл. Йдеться про бомбер із шкіри страуса, який був придбаний у Нью-Йорку. 

Мовляв, саме це і буде тим, що більшість людей пам'ятає з першого тижня судового розгляду Манафорта. 

«Куртка - звірство - як буквальне, так і символічне», - написало американське видання про одяг із страуса.

Про це пише Washington Post.

Журналісти вважають, що більшість одягу не виглядала особливо привабливо, бовтаючись на дерев'яних вішаках.

«Це просто свято страусової шкіри, це свято грошей і надлишку», - пише видання.

«Манафорт - павич. Диявол, який носить страус», - читаємо на шпальтах Washington Post. 

Юзери у Twiitter висміяли стиль Манафорта, тим паче, купуючи такі дорогі куртки. Мовляв, такі куртки більше пасують герою із серіалу "Клан Сопрано", а не політику. 

Фотогалерея Дорогий одяг Манафорта вартість $ 1 млн (24 фото)

Експерт із шкіри страусів Генрі Слотер іронічно відповів, що куртка за 15 тисяч доларів - це доволі дешева куртка і мовляв, вони є доступними на eBay та Amazon. 

Про це пише The Guardian

Страус, пітон та алігатор вважаються езотичними шкірами, тому їхня ціна - значно вища за свинячу і коров’ячу шкіру. 

Практика страусівництва сформувалася ще у 18 столітті. Страусині пір'я були настільки популярними в жіночому одязі, що страус зник з усієї Північної Африки.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Пізніше спецпрокурор Мюллер висунув ще одні звинувачення проти Манафорта і його помічника - українця Костянтина Килимника. За даними слідства, вони зв'язувалися зі свідками по справі за допомогою телефонів і месенджерів, і просили збрехати про їхню спільну роботу в Україні.

Вибір редакції