Діючий президент Киргизії відірвався від конкурента на 45% голосів

За даними екзит полів Курманбек Бакієв набирає 67% голосів, випереджаючи конкурента майже на 45%.

Діючий президент Киргизії Курманбек Бакієв набирає на виборах 67% голосів, опозиційний кандидат Алмазбек Атамбаєв - 12,7%. Такими є дані екзіт полів.

Опитування виборців на виході з виборчих ділянок проводила казахська соціологічна служба "Соцінформ" спільно з киргизьким суспільним фондом "Баштама".

Всього було опитано 4 тисячі 712 людини у всіх регіонах.
За наслідками опитування, 67% голосів подані за кандидата Курманбека Бакієва, за Алмазбека Атамбаєва - 12,7%, за Теміра Сарієва - 6%, за Женішбека Назаралієва - 2,8%, за Нурлана Мотуєва - 1,9% і за Токтайім Уметалієву - близько 1% голосів.

За даними "Соцінформа", мешканці мікрорайонів і центру столиці вважали за краще віддати свої голоси президенту Бакієву, а мешканці новобудов - голосували за Атамбаєва.

Президентські вибори в Киргизії завершилися о 20 годині за місцевим часом (17.00 за Києвом). Центрвиборчком республіки визнав вибори такими, що відбулися - явка перевищила 50%. За даними Центрвиборчкому, за дві години до закриття ділянок проголосували 2 мільйони 87 тисяч 610 людей, тобто більше 73,03% виборців.

Опозиція Киргизії назвала вибори нелегітимними і заявила, що порушення в процесі голосування нібито носять "масовий характер".

Читайте також:

Киргизька опозиція проведе мітинг попри заборону влади

У Киргизії обирають президента

Росія веде переговори про створення військової бази в Киргизстані

Киргизька авіабаза "Манас" стане транзитним центром для США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: