Для чоловіків, які постраждали від дружин, відкрилися притулки

Чоловікам взагалі важче живеться на світі, ніж жінкам. Найчастіше подразником і тираном по відношенню до чоловіка в сім'ї є дружина.

За статистикою, яку наводять зарубіжні психологи, кожен п'ятий потерпілий від домашнього насильства - це чоловік. Під домашнім насильством розуміється не тільки рукоприкладство, а й психологічний тиск з боку родичів. Саме для таких скривджених чоловіків і були створені чотири притулки в Амстердамі, Роттердамі і Гаазі.

За словами директора одного з притулків, чоловікам взагалі важче, ніж жінкам живеться на світі. Вони не діляться своїми бідами, як представниці слабкої статі. Отже, чоловіки набагато вразливіші за жінок. Тільки кожен десятий представник сильної статі насмілюється розповісти про своє нещасне становище в сім'ї кому-небудь. "Мачо не плачуть!" Від цього свого вихованого століттями стоїцизму вони і страждають.

Як повідомляє видання, російські психологи підтримали ідею створення притулків для чоловіків. "Вважаю, що в нашій країні подібні заклади просто необхідні. Чоловіків просто задавили психологічно. Загнали", - говорить психолог Євгенія Подольська.

На думку Євгенії, найчастіше подразником і тираном по відношенню до чоловіка в сім'ї є дружина. "Адже в російському менталітеті чоловік - це той, хто повинен відповідати за всю сім'ю, як би погано йому не було, - говорить Євгенія. - А не може, значить - слабак. Я знаю чоловіків, які прирівнюють жіночі питання типу: "Скоро ти нормально зароблятимеш?", "Ти мене любиш?", "Подивися, що в мені змінилося?", "Про що ти зараз думаєш?" і т.д. до терористичних актів. Смішного мало, їх просто дістали".
 

Читайте також:

У росіян відібрали титул "нації, яка найбільше п’є"

На роботі жінки думають про секс кожні 15 хвилин

Пияцтво вкорочує життя українцям на 12 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: