Для дітей та дорослих: у Британії легалізували медичну марихуану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для лікарів запровадять безкоштовні онлайн-курси.

Від 1 листопада у Великій Британії дозволена купівля та вживання марихуани в медичних цілях у Англії, Шотландії і Уельсі.

Про це повідомляє ВВС.

Придбати марихуану можна виключно за рецептом. Лікарі зможуть виписувати такі рецепти лише в суворо визначених випадках, коли інші препарати неефективні.

Окрім цього, в Британії для лікарів запровадять безкоштовні інтернет-курси, щоб пояснити, в яких випадках припустимо виписувати медичну марихуану.

Як зазначається, медичний канабіс може бути призначений дорослим з м'язовою ригідністю через розсіяний склероз, проти нудоти через хіміотерапію та дітям з важкими формами епілепсії.

Експерти припускають, що скоріш за все лікарі будуть призначати таблетки, капсули й масла, а не куріння марихуани.

Британська влада також заявила, що це не є кроком до легалізації рекреаційного використання марихуани.

Нагадаємо, у Канаді повністю легалізували вживання, торгівлю та вирощування марихуани. Мешканцям Канади дозволять зберігати до 30 грамів марихуани.

ВідеоДекриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

Ця акція є щорічною. Учасники вимагають легалізувати каннабіс у медичних потребах та дозволити науковцям проводити його дослідження, адже він допомагає в лікуванні ряду захворювань. Також мітингувальники вважають за потрібне збільшити допустимі обсяги зберігання марихуани для особистого вживання та скасувати кримінальну відповідальність за це. 

Декриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

Залиште свій коментар

Вибір редакції