Для Трампа українське питання не головне, але Крим російським він не визнає  – Макфол

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-посол США в РФ також зазначив, що Трамп співпрацюватиме з Путіним, якщо їхні інтереси співпадуть.

Республіканець Дональд Трамп, який переміг на виборах у США, не буде приділяти багато уваги зовнішній політиці, а також не визнаватиме Крим російським.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Дождь" розповів екс-посол США в РФ Майкл Макфол, якого вважають близьким соратником Гілларі Клінтон.

"Мій прогноз, що він не буде визнавати Крим російським, тому що дуже багато країн і занадто багато людей у Конгресі й Республіканській партії не підтримують таку ідею", – зазначив Макфол.

За його словами, Трамп вважає українське питання не найголовнішим, тому не буде приділяти йому особливу увагу. "Що стосується українського питання в більш широкому сенсі, думаю, що він не буде підтримувати ідею допомоги українському уряду", – додав він.

Відео Європа вимагає від Трампа чітко сказати світові, на чиєму він боці

Екс-посол також зазначив, що президент РФ Володимир Путін і Трамп будуть співпрацювати, якщо їхні інтереси співпадуть: "Все-таки у зовнішній політиці це не якесь особисте ставлення: ти мій друг, я ваш друг, давайте налагоджувати гарні, теплі відносини. Це не працює в цьому плані. Путін не друг. Нікому. Путін захищає російський національний інтерес, і я сподіваюся, що Трамп буде так само робити для нас. Це його робота. Коли це буде співпадати з російським інтересом, буде кооперація, співпраця, коли ні – складніше ", - наголосив Макфол.

Як повідомлялося раніше, Макфол повідомив, що йому відмовили у видачі візи в Росію, аргументуючи це тим, що колишній посол перебуває у списку санкцій РФ. Дипломат стверджував, що причиною стали його "тісні зв'язки" з президентом США Бараком Обамою.

Відео Трамп обере політику збалансування Росії, а не протистояння – Кожара

Залиште свій коментар

Вибір редакції