Дмитро Мєдвєдєв станцював під дощем

Мєдвєдєв під час візиту освітнього форуму приєднався до молоді, яка розважалася на танцювальному майданчику. Президента Росії не злякав навіть дощ.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв станцював під дощем. Це сталося на Всеросійському освітньому форумі "Селігер-2010". Коли вертоліт російського президента приземлився на березі озера, почався проливний дощ з грозою. Це внесло деякі зміни у маршрут руху президента РФ з території табору.

Біля дитячого майданчика "Артпараду", яке об'єднує творчих людей, Мєдвєдєв помітив танцюючу молодь, привітався і приєднався до неї.

Однак танцями справа не обмежилася. Учасники освітнього форуму подарували Мєдвєдєву футболку з логотипом "Молоді юристи Росії" і портрети із зображенням його самого і прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна. Глава РФ пообіцяв передати портрет Путіна самому прем'єру.

Цього року освітній форум працює з 1 по 28 липня. У ці дні вперше проводиться міжнародна зміна, в якій беруть участь дві тисячі молодих лідерів з Афганістану, Іспанії, Франції, Чехії та інших країн далекого і ближнього зарубіжжя.

Робота зміни побудована за шести тематичними напрямками: світова політика, бізнес і інновації, ЗМІ, громадянське суспільство, сталий розвиток і навколишнє середовище, творчість.

Зазначимо, що минулого року сюди приїжджав Путін, а Мєдвєдєв поспілкувався тоді з учасниками "Селігера" за допомогою телемосту.

Нагадаємо, у суботу, 10 липня, Дмитро Мєдвєдєв прибуде до Криму, де президент України Віктор Янукович відзначатиме 60-річчя.

Читайте також:

Ювілей Януковича прирівняли до саміту

Путін запропонував вішати корупціонерів

Мєдвєдєв став свідком на трьох весіллях

Янукович святкуватиме ювілей разом із Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: