Дмитро Мєдвєдєв святкує свій 44-й день народження на роботі

Президенту Росії виповнилося 44 роки. Свій день народження він проведе на конференції глобальної безпеки.

В понеділок, 14 вересня, президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву виповнюється 44 роки. Сві день народження глава російської держави відсвяткує на роботі. Цього дня він візьме участь у міжнародній конференції "Сучасна держава і глобальна безпека" у Ярославлі.

Під час конференції Мєдвєдєв планує зустрітися з главою уряду Іспанії Хосе Луїсом Родригесом Сапатеро, який перебуває в Росії з робочим візитом, та прем'єр-міністром Франції Франсуа Фійоном.

"Після цього, сподіваюся, у президента буде вільний вечір, щоб він міг відзначити свій день народження в теплій обстановці", - сказала його прес-секретар Наталія Тімакова.

Дмитро Анатолійович Мєдвєдєв народився 14 вересня 1965 року в Ленінграді. Він був єдиною дитиною у професорській родині, закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету, потім аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію.

З 1990 по 1999 рік працював на викладацькій роботі в Санкт-петербурзькому державному університеті. Одночасно почав свою чиновницьку кар'єру в мерії міста – працював експертом комітету із зовнішніх зв'язків, до речі, разом з чинним главою "Газпрому" Олексієм Міллером, а у 1991 році цей комітет очолив Володимир Путін.

У 1999 році Мєдвєдєва призначили заступником керівника апарату Уряду РФ Дмитра Козака. Після відходу на пенсію Бориса Єльцина він став заступником керівника адміністрації президента, потім очолив виборчий штаб Путіна.

Вже за президентства Путіна очолював раду директорів ВАТ "Газпром", а з 2005 року був першим заступником голови російського уряду – куратором національних проектів. Ці посади Мєдвєдєв залишив після у 2008 році, коли 2 березня був обраний президентом Росії та склав присягу (70,28% голосів виборців).

Читайте також:

Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Мєдвєдєв та Путін грають у "хорошого та поганого поліцейського"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: