Дмитро Мєдвєдєв відвідав В'єтнам

В рамках візиту Дмитра Мєдвєдєва до В'єтнаму була підписана міжурядова угода про співпрацю у сфері енергетики.

У неділю, 31 жовтня, в рамках візиту президента Росії до В'єтнаму обговорювалася співпраця в нафтогазовій сфері, атомній енергетиці та військово-технічній галузі.

Була підписана міжурядова угода про співпрацю у сфері енергетики.

Спочатку РФ збудує у В'єтнамі два енергоблоки потужністю до 1,2 гігават кожен. Всього В'єтнам має намір до 2030 року побудувати 15 гігават атомних потужностей.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв певен, що керівництву Росії та В'єтнаму потрібно сконцентрувати зусилля на розвитку інвестиційних зв'язків двох країн. Він також вважає, що спорудження АЕС буде сприяти зміцненню позиції В'єтнаму як сильної, незалежної та сучасної держави.

"Наші стосунки виникли у найважчий період в'єтнамської історії, і такі історичні моменти не забуваються, але нам треба дивитися в майбутнє, а майбутнє – це розвиток економічної співпраці", - сказав Мєдвєдєв на зустрічі з діловими колами двох країн.

За словами Мєдвєдєва, Росія зацікавлена, щоб співпраця з В'єтнамом не замикалася на енергетичних проектах.

Також у рамках візиту російського президента до Ханоя були підписані угоди в області військово-технічної співпраці, про взаємну охорону прав на результати інтелектуальної діяльності, що використовуються і отримані у ході двостороннього ВТС, про співробітництво та взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Також були підписані угоди про співпрацю між міністерствами юстиції та міністерствами зв'язку двох країн.

По лінії Ростехнагляду було укладено угоду про співпрацю в галузі регулювання ядерної та радіаційної безпеки при використанні атомної енергії в мирних цілях.

Банк ВТБ і Банк інвестицій та розвитку В'єтнаму підписали угоду про створення інвестиційного фонду. Очікується, що розмір фонду складе 500 млн доларів США.

Компанія Закордоннафта і Петров'єтнам підписали меморандум про співпрацю після 2010 року.

"Наша майбутня співпраця має відбуватися і з фінансового, і з промислового боку, повинна містити і промислову складову, і високі технології, й інші проекти", - підсумував президент РФ.

Читайте також:

Мєдвєдєв пожалкував, що в Росії немає смертної кари

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Мєдвєдєв заявив, що знає, хто такий Шевчук - на відміну від Путіна

Церетелі хоче створити пам'ятник Мєдвєдєву і Путіну

ВідеоДмитро Мєдвєдєв відвідав В'єтнам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: