До 2030 року у світі буде 66 мільйонів недоумкуватих

Кількість людей з порушення мозкової діяльності постійно зростає. Особливо цей показник великий у Східній Азії.

У світі зростає кількість людей з порушеннями мозкової діяльності. Кожні 20 років людей з різними формами недоумства стає удвічі більше.

Згідно з дослідженням організації Alzheimer's Disease International, результати якого були оприлюднені 21 вересня - у Всесвітній День Альцгеймера – зараз по всьому світі близько 35 мільйонів людей страждають на недоумство.

За наступні 20 років кількість людей з недоумством зросте на 40% в Європі, 63% в Північній Америці, 77% в Латинській Америці і на 89% в країнах азіатсько-тихоокеанського регіону, що розвиваються. Найгірший прогноз щодо Східної Азії – 117%.

Всього до 2010 року у світі буде близько 35,6 мільйони людей, хворих на різні форми порушення мозкової діяльності. У 2030 році ця цифра зросте до 65,7 мільйони, а в 2050-му - до 115,4 мільйонів.

Головним чином до подібних захворювань схильні люди старші за 65 років. Автори дослідження вважають, наразі світ зіткнувся з надзвичайною ситуацією. На їхню думку, національні уряди не готові протистояти такого роду захворюванням.

Читайте також:

Тривалий сон збільшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера

Після звільнення з психлікарні син зарубав матір сокирою

Грип А може вбити мільйони людей, якщо багаті країни не виділять 1,5 млрд доларів

Хворим на СНІД африканцям ставитимуть тавро на сідниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: