До 2050 року кількість людей з втраченим зором зросте утричі

Проблема передусім стосуватиметься країн із незаможним населенням, де не вистачає грошей на операції.

На думку дослідників, протягом наступних чотирьох десятиліть число людей з вадами зору в усьому світі збільшиться втричі.

Про це повідомляє BBC.

У статті для Lancet Global Health вони прогнозують, що випадки захворювання зростуть з 36 мільйонів до 115 мільйонів до 2050 року, якщо лікування не поліпшиться за рахунок кращого фінансування.

Найвищі показники сліпоти та погіршення зору спостерігаються в Південній Азії та країнах Африки на південь від Сахари.

Тим часом, згідно із дослідженнями, відсоток населення світу з порушеннями зору насправді падає. Але оскільки населення планети зростає й більше людей доживає до старості, дослідники прогнозують, що число людей з проблемами зору зростатиме найближчими десятиліттями.

Аналіз даних з 188 країн свідчить про те, що понад 200 мільйонів людей мають помірне ураження зору. Очікується, що ця цифра зросте до більш ніж 550 мільйонів до 2050 року.

"Навіть помірне порушення зору може суттєво вплинути на життя людини", - зазначив професор Руперт Борн з університету Англія Раскін. Наприклад, їм може бути заборонено керувати автомобілем.

За його словами, це також обмежуватиме освітні можливості людей.

Якщо ви хочете стати здоровим довгожителем, потрібно дотримуватися кількох правил у харчуванні: зокрема, обов'язково потрібно снідати і вживати різнокольорові овочі.

Залиште свій коментар