До берегів Танзанії прибило дев'ять тіл пасажирів аеробусу A310

До цього було вже знайдено 13 тіл, які також пов'язують з катастрофою аеробусу. Їх перевезли в морги найбільшого міста Танзанії.

Дев'ять тіл загиблих винесло на берег острова Мафія, що входить до складу архіпелагу Занзібар і належить Танзанії. За версією місцевої влади, це останки пасажирів або членів екіпажу аеробус A310 авіакомпанії Yemenia Airways, який зазнав катастрофи 30 червня в районі Коморських островів.

8 липня вже повідомлялося, що у узбережжя того ж самого острова були знайдені 13 тіл, які також пов'язують з катастрофою літака Yemenia Airways. Встановити, чи дійсно це тіла пасажирів або членів екіпажу A310, допоможе експертиза. З острова Мафія тіла перевезли в морги лікарень Дар-ес-Салама, найбільшого міста Танзанії.

Також повідомлялося, що рибалки з Коморських островів знайшли людські останки на північ від головного острова архіпелагу, Нгазіджа (Гранд-Комора). Скільки всього тіл пасажирів аеробусу знайдено, на даний момент не ясно.

Аеробус A310 летів зі столиці Йемену, Сани, на Коморські острови. На його борту знаходилися 11 членів екіпажу та 142 пасажира. 66 з них були громадянами Франції та летіли в Мороні (столицю Союзу Коморських островів) з Парижа і Марселя. Вижити вдалося лише одній людині - 14-річній Бахіе Бакара з Франції.

В якості основних версій причин катастрофи називалися несприятливі погодні умови та технічна несправність літака. Повідомлялося, що рятувальники запеленгувати сигнали, що надходять з "чорних скриньок" літака. Бортові самописці повинні допомогти визначити, через що сталася катастрофа.

Читайте також:

Знайдені уламки єменського літака та тіла 13 пасажирів

Рятувальники виявили сигнал "чорних скриньок" єменського літака

В катастрофі єменського літака вижила дівчинка, яка не вміє плавати

"Чорні скриньки" з єменського літака переплутали з радіомаяком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: