До Бразилії прийшли найсильніші за десять років снігопади

Південь Бразилії вкрило снігом. Температура опустилася до 4 градусів нижче нуля, але через підвищену вологість і погодні умови тут можна порівняти з 17-градусним морозом.

На південь Бразилії прийшли найсильніші за останні десять років снігопади. Другу добу поспіль сніг випадає у гірських районах штатів Ріу-Гранді-ду-Сул і Санта-Катаріна.

Температура в окремих місцях опустилася майже до 4 градусів нижче нуля. Причому через підвищену вологість і поривчастий вітер погодні умови тут можна порівняти з 17-градусним морозом.

Низькі температури приніс холодний атмосферний фронт з Антарктики - це не настільки вже рідкісне явище на півдні Бразилії в зимовий період, який триває з червня по вересень. Щоправда, цього разу снігу випало стільки, що окремі ентузіасти навіть намагаються ліпити сніговиків.

Дорожня поліція попереджає водіїв про необхідність бути втричі обережними в умовах, коли можливе утворення ожеледі, з якою більшість бразильців знайомі лише з чуток.

За прогнозами синоптиків, найближчої доби на півдні Бразилії знову можливі опади у вигляді снігу.

Тим часом у Північній півкулі триває аномальна спека та задуха. Так, в Україні та Росії постійно б'ються рекорди температури. У Росії спека спровокувала масштабні лісові пожежі, жертвами яких стали вже півсотні людей. Загрозлива ситуація складається і в Україні.

Читайте також:

Жертвами лісових пожеж у Росії стали півсотні людей

Нову Зеландію засипало снігом

40-градусна спека триватиме в Україні ще 10 днів

НАСА: середня температура Землі та океану побила всі рекорди

Залиште свій коментар