До Чорного моря прямує корабель ВМС США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завдання, яке виконує корабель, поки невідоме.

Через Босфорську протоку до Чорного моря направляється експедиційний транспорт USNS Yuma (T-EPF-8) ВМС США.

Про це повідомляє ресурс Bosphorus Observer.

З якою метою корабель прямує до Чорного моря, поки невідомо.

USNS Yuma — швидкісне транспортне судно класу Spearhead. Кораблі цього типу призначені для перекидання військ, вантажів та військової техніки. На озброєнні судна знаходяться чотири великокаліберних кулемета M2.

Нагадаємо, що на початку вересня відбулися двосторонні українсько-румунські навчання “Ріверайн – 2019”

У навчаннях взяли участь підрозділи Військово-морських сил, Морської охорони ДПС України, Морських сил та берегової охорони Румунії. Вітчизняний флот відрядив на “Ріверайн – 2019” малі броньовані артилерійські катери “Аккерман” та “Вишгород”, навчальний катер “Сміла” та вертоліт Мі-14, румуни скерували в зону маневрів два броньованих патрульних катери, два річкових тральщики, один патрульний катер та річковий буксир. Мета заходу – відпрацювати спільні дії багатонаціональних катерних тактичних груп в акваторії річки Дунай для підвищення рівня їх взаємосумісності та спроможностей.

Відео З порту Керчі зникли захоплені українські кораблі

Москва не планує віддавати Києву полонених моряків. Принаймні сьогодні, коли спливає термін, призначений Трибуналом ООН. Місяць тому в Гамбурзі прийняли рішення, яке зобов'язує Росію відпустити бранців. Утім, в Кремлі нині вкотре заявили: не вважають ухвалу обов'язковою для виконання.  

З порту Керчі зникли захоплені українські кораблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції