До Грузії приїхали експерти

Сьогодні до розслідування інциденту з ракетою в Грузії долучилися експерти зі США, Швеції, Литви і Латвії.

До розслідування інциденту з ракетою в Грузії у понеділок приступила незалежна комісія, до якої увійшли іноземні експерти.

"Сьогодні почала працювати незалежна слідча комісія, до складу якої входять фахівці зі США, Швеції, Литви і Латвії", - заявив керівник аналітичного департаменту МВС Грузії Шота Утіашвілі.

Йому важко назвати можливі терміни розслідування. Грузія, посилаючись на своїх експертів, заявила, що 6 серпня з військового літака Су-24 російського виробництва, що порушив повітряний простір Грузії, була скинута керована ракета типу "Радуга KH-58" російського виробництва, яка не вибухнула.

ВВС Росії категорично спростували твердження про порушення російським літаком повітряного простору Грузії.

У свою чергу командувач Змішаними силами по підтримці миру в зоні грузино-осетинського конфлікту Марат Кулахметов сказав, що Грузія за день до висунення звинувачень в адресу Росії в порушенні грузинського повітряного простору спростувала інформацію миротворців про політ невідомого літака, і протягом 14 годин замовчувала про факт порушення держкордону.

Кулахметов також заявив, що миротворці не змогли ідентифікувати ракету, скинуту з невідомого літака, оскільки грузинська сторона поспішила її знищити.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: