До Грузії втік третій російський солдат

Російські солдати втікають до Грузії. Уже третій. Першим двом надали притулок, квартиру і роботу.

21 грудня російський військовослужбовець Дмитро Хріпулін, який проходив службу в Південній Осетії, перейшов на грузинську територію і попросив там політичного притулку.

Це вже третій російський солдат, який попросив політичного притулку в Грузії.

Військовослужбовець самовільно залишив дислоковану в селі Переві Сачхерського району Грузії російську військову частину.

В даний час він знаходиться в Міністерстві у справах біженців і розселення Грузії і розмовляє з його головою Кобою Субеліані. За його словами, причиною втечі стали нестерпні умови служби в російській армії.

Нагадаємо, в січні зі своєї частини, дислокованої в Південній Осетії, втік сержант Олександр Глухов. Він також заявляв про "нестерпних умовах служби". Глухов був тепло прийнятий в Грузії, і йому вже надано статус біженця, роботу і квартиру в Тбілісі.

У липні його прикладу послідував солдатів Дмитро Артем'єв. Він покинув розташування військової частини Північно-Кавказького військового округу і перейшов на бік Грузії. Як причину втечі він називав "нестерпні умови служби у військовій частині, включаючи складні взаємини з сержантами". "Зі мною погано зверталися, мене били, я втік через блок-пост в Переві", - сказав він. Артем'єв також заявив, що надалі збирається жити в Грузії. Статус біженця був наданий і йому.

Читайте також:

Грузія надала статус біженця російському дезертиру Артем'єву

Грузія відмовилася видати Росії сержанта-дезертира Глухова

Ще один російський солдат дезертирував до Грузії

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: