До Інгушетії приїхала група терористів-смертників

Президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров попередив, що терористи планують диверсії з використанням трьох автомобілей, двох вантажівок і залізного контейнеру об'ємом 3-5 тонни.

Президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров попередив населення республіки про те, що на її території готується серія терактів.

"За даними відповідних правоохоронних структур, до республіки прибуло декілька терористів-смертників, які мають намір здійснити диверсійні акти на інгушській території", - повідомила прес-служба президента Інгушетії.

Влада республіки припускає, що при здійсненні терактів можуть бути використані три легкові автомобілі, дві вантажівки і залізний контейнер об'ємом 3-5 тонни.

Євкуров підкреслив необхідність "перевірити кожен двір, при цьому мешканці мають це правильно розуміти". У кожному населеному пункті створена комісія з представників муфтіята і громадських організацій, яка перевірятиме подвір'я.

Міліція закликала людей бути пильними та повідомляти про підозрілі автомобілі або контейнери до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 17 серпня терорист-смертник на автомобілі "Газель", начиненому вибухівкою, протаранив ворота будівлі РОВС в найбільшому місті Інгушетії - Назрані. Загинули більше 25 людей, 280 постраждали.

А 22 червня намагалися вбити самого Юнус-Бека Євкурова. Тоді на автотрасі "Кавказ" неподалік Назрані поряд з кортежем президента вибухнув автомобіль, начинений 70 кілограмами вибухівки. Євкуров отримав важкі поранення і був відправлений на лікування до Москви, і лише нещодавно виписаний з лікарні.

Читайте також:

Євкурову купили новий "суперброньований" Mercedes

В Інгушетії готують ще три теракти, подібних до того, що був у Назрані

Інгушського міністра вбили через викриті ним розкрадання державних грошей

В Інгушетії обстріляли будинок командира спецназу. Вбито його сестру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: