До кінця 2011 року Афганістан покинуть сотні французьких солдатів

Про те, що Франція починає поетапне виведення військ з Афганістану, стало відомо напередодні. Проте раніше не називалися терміни та кількість виведених військовослужбовців.

До кінця 2011 року Афганістан покинуть декілька сотень французьких військовослужбовців. Про це 24 червня заявив президент Франції Ніколя Саркозі.

Про те, що Франція починає поетапне виведення військ з Афганістану, стало відомо напередодні. Проте у першій заяві Єлисейського палацу не називалися ні конкретні терміни, ні кількість виведених військовослужбовців.

Зараз чисельність французького контингенту в Афганістані складає близько 4 тисяч солдат і офіцерів.

Саркозі підкреслив, що виведення французьких військовослужбовців не суперечить союзницьким зобов'язанням Парижа в Афганістані. Оголошенню про початок виведення військ передувала телефонна консультація з президентом США Бараком Обамою, а графік Франція обіцяла погодити з американським командуванням.

Нагадаємо, 23 червня США також оголосили про початок виведення військ з Афганістану. До кінця поточного року країну залишать 10 тисяч американських військових. Остаточна передача влади місцевим структурам намічена на 2014 рік.

Читайте також:

ООН: Афганістан залишається найбільшим постачальником героїну в світі

Чехія скерувала до Афганістану підрозділ елітного спецназу

Принц Гаррі воюватиме в Афганістані під чужим ім'ям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: