Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До кінця 2018 року інфляція в Венесуелі досягне мільйона відсотків - МВФ

Важкість ситуації у Венесуелі схожа на становище, в якому опинилася Німеччина після Першої світової війни.

Інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків, говориться в звіті МВФ, представленому директором департаменту країн Західної півкулі Алехандро Вернером.

За його оцінками, економіка в цьому році може продемонструвати спад до 18%, хоча ще в квітні прогноз становив 15%. Наголошується, що для Венесуели це буде третій рік поспіль, коли показники спаду обчислюються двозначними цифрами.

Фотогалерея Кукурудза за нову зачіску: Reuters показало, як через кризу венесуельці вимушені вдаватись до бартеру (8 фото)

Експерт МВФ порівнює важкість ситуації у Венесуелі з становищем, в якому опинилася Німеччина після Першої світової війни. Якщо останні прогнози правильні, за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%; це найзначніший економічний спад у світі за останні 60 років.

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Вернер зазначає, що катастрофічний спад економічної активності, гіперінфляція і становище населення у Венесуелі зроблять негативний вплив на стан справ у сусідніх країнах.

Нагадаємо, що раніше метро в Каракасі, столиці Венесуели, стало безкоштовним, тому що в країні просто неможливо виготовити квитки.

Як зазначається, сировина для їх виробництва Венесуела закуповує за кордоном. Проте країна вже більше року не надає транспортній компанії гроші на придбання сировини.

Вибір редакції