До кінця століття на Землі буде жити 10 мільярдів людей

Вже цього, 2011 року населення Землі перевищить 7 мільярдів чоловік, а до 2023 року складе 8 мільярдів.

Чисельність населення Землі до 2050 року перевищить 9 мільярдів осіб, а до кінця століття на планеті проживатиме вже 10,1 мільярда чоловік. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті ООН. Доповідь про перспективи приросту населення в світі представила директор відділу з народонаселення Ханя Злотник.

На думку укладачів доповіді, вже цього року населення Землі перевищить 7 мільярдів чоловік, а до 2023 року складе 8 мільярдів. У 2041 році в світі проживатиме 9 мільярдів, а в 2081 році вже 10 мільярдів чоловік. Такі показники можливі при усередненому сценарії розвитку демографічних тенденцій у світі.

Основний приріст населення, на думку фахівців, слід чекати в країнах з високою народжуваністю, до яких належать, здебільшого, країни Африки, а також деякі азіатські, латиноамериканські держави і країни Океанії.

У той же час до категорії країн з низьким рівнем народжуваності входять майже всі європейські країни. У цих країнах також спостерігається швидке старіння населення.

При сценарії найбільшого можливого приросту населення в 2100 році на Землі може проживати майже 15,8 мільярдів чоловік. Експерти заявляють також, що якщо приріст населення зберігатиметься на мінімальному рівні, то число жителів Землі може навіть скоротитися до 6,2 мільярдів.

Читайте також:

Населення Китаю за 10 років виросло на 74 мільйони

Населення Індії за десять років виросло на 181 млн

За рік населення України зменшилось майже на 180 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: