До кінця жовтня має народиться семимільярдний житель Землі

У 2050 році населення планети досягне 9 мільярдів чоловік

ООН виступила з ініціативою "Сім мільярдів дій", названою так за очікуваною незабаром чисельністю населення Землі

Як заявив в штаб-квартирі всесвітньої організації в Нью-Йорку її генеральний секретар Пан Гі Мун, кампанія покликана мобілізувати народи, уряду, науковців та бізнесменів, релігійних лідерів для вирішення глобальних проблем.

"Семимільярдний житель народиться в світі протиріч. У нас багато продовольства, але мільйони людей голодують. Ми бачимо розкішне життя, і мільйони живуть в бідності. У нас величезні можливості для прогресу, але також і величезні перешкоди", - заявив генсек.

Крім цих викликів генсек ООН відзначив такі проблеми як нерівність, дискримінація, порушення прав людини, недолік демократії, насильство над жінками, материнська смертність, зміна клімату, забруднення навколишнього середовища.

Ініціатива "Сім мільярдів дій" проводиться під егідою Фонду населення ООН і покликана справлятися з такими проблемами, як урбанізація та міграція в світі, де конфлікти і стихійні лиха змушують людей залишати свої будинки, відчувати нестачу води і продовольства.

За даними ООН, населення Землі, як очікується, досягне 7 мільярдів до 31 жовтня 2011 року, до 2050 року буде нараховувати вже 9 мільярдів, а до кінця 21-го століття при збереженні нинішніх темпів зростання - 10,1 мільярда чоловік.

Читайте також:

ООН назвала головною загрозою безпеки проблему зміни клімату

Карпатські річки можуть піднятися на півтора метра

В найближчі дні погода в Україні погіршиться

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Зміна клімату призведе до голоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: