До Латвії можна буде ввозити не більше 40 цигарок

Курцям, які поїдуть до Латвії зі своїми цигарками, доведеться або кидати палити, або через добу виїжджати з країни, щоб поповнити запаси.

Надалі, в'їжджаючи в Латвію з третьої країни по суші або по морю, фізична особа зможе ввозити не більше 40 цигарок в добу.

Такі норми передбачають концептуально підтримані бюджетно-фінансовою комісією Сейму поправки до закону "Про акцизний податок.

В даний час дана норма складає 200 цигарок на добу.
Нові поправки передбачають також, що ввозити можна не більше 20 сигарил, 10 сигар и 50 г курильного тютюну. Раніше можна було ввозити не більше100 сигарил, 50 сигар и 250 г курильного тютюну.

Депутат Карліс Лейшкалнс вважає, що обмеження потрібно ввести також на тютюн, який нюхають і живуть.
У 2008 році Служба держдоходів у ходе дослідження підрахувала, що в протягом року фізична особа може ввести в Латвію близько 4,1 млн цигарок.

Випадки, коли люди перетинають межу с Росією и Білорусією чотири и більше разів на тиждень, створюють високий ризик нелегальної комерційної діяльності.

Нагадаємо, що влада повіту Гун'ань (Gong’an) в китайській провінції Хубей вирішила прийняти радикальні заходи для порятунку місцевої тютюнової промисловості. Було видано постанову, якою чиновникам місцевої адміністрації наказує викурити за рік 230 тисяч пачок цигарок місцевих марок на суму близько 4 мільйона юанів (приблизно 590 тисяч доларів).

Читайте також:

Китайським чиновникам наказали викурювати 230 тисяч пачок цигарок в рік

Дворічний китайський хлопчик викурює по пачці цигарок на день

У Нідерландах цигарки замінять рідким тютюном (відео)

У Луганську цигарки мінятимуть на яблука (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: