До Лукашенка через проблеми зі здоров'ям неодноразово прилітали лікарі з Москви – ЗМІ

До Лукашенка через проблеми зі здоров'ям неодноразово прилітали лікарі з Москви – ЗМІ

До Лукашенка неодноразово прилітали лікарі з Москви. / Фото: Associated Press

Олександр Лукашенко вже декілька днів не з’являється на публіці.

Після того, як самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко терміново покинув Москву після параду 9 травня , він вже певний час не з’являється на публіці. За інформацією ЗМІ, останнім часом до Мінська для лікування Лукашенка неодноразово вилітали "професора" з Москви, зокрема з центру ім. Бакульова.  

Про це пише Telegram-канал ВЧК-ОГПУ з посиланням на джерело.

"Судячи з "набору лікарів" у Лукашенка був якийсь збій, який викликав дуже серйозні захворювання ендокринної системи та кардіологічні захворювання. Чим був викликаний збій-невідомо", - розповіло джерело, знайоме із ситуацією.

Нагадаємо, про стан здоров’я Олександра Лукашенка після його повернення з Москви ходять різні чутки. Дивним є те, що він досі не з’явився на жодних публічних заходах. На параді самопроголошений президент Білорусі мав нещасний вигляд та був із перебинтованою рукою. Окрім того, він був відсутнім на неформальному сніданку та обіді з іншими лідерами країн СНД.

Білоруський Telegram-канал "МотолькоПомоги" повідомив, що ввечері в суботу, 13 травня, кортеж Лукашенка приїхав до Республіканського клінічного медичного центру Управління справами президента, розташованого у селищі Дрозди під Мінськом. За інформацією каналу, Олександр Лукашенко пробув у клініці дві години. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація