До М'янми прибув посланець ООН

Посланець ООН має розслідувати порушення, допущені владою М'янми під час цьогорічних заворушень у країні.

Посланець Ради ООН з прав людини Пауло Сержіо Пінейро в неділю прибув до М'янми для розслідування порушень під час придушення демонстрацій у країні, повідомляє агентство Reuters.
 
Бразильський юрист Пінейро вважається одним із найжорсткіших критиків військового режиму М'янми. Він очолював подібну місію з розслідування порушень під час безладів у Східному Тиморі минулого року. 

Прибуття посланника ООН з прав людини стало першим після чотирьох років бойкоту з боку влади цієї держави. Пінейро відмовився від спілкування з журналістами в аеропорту Янгона. Очікується, що він проведе прес-конференцію 16 листопада, відразу після завершення свого візиту. 

Нагадаємо, хвилювання почалися в М'янмі 19 серпня цього року. Їх початковою причиною було підвищення цін на паливо, потім народні виступи набули політичного характеру. 

Влада М'янми жорстко придушила протести, у зв'язку з чим Рада Безпеки ООН після двох тижнів дебатів висловила глибоке співчуття у зв'язку із застосуванням насильства відносно мирних демонстрантів і закликала уряд М'янми до діалогу зі всіма сторонами конфлікту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: