До Мінська стягують війська: влада готується протистояти опозиції

У Лукашенка заявили, що опозиція готує акції: "вже готуються групи бойовиків, закуповуються теплі речі, вже готуються піротехнічні та навіть вибухові засоби".

До Мінська в переддень президентських виборів стягуються спецтехніка та армійські підрозділи. Свідки повідомляють про п'ять БТР і приблизно десяти вантажівок з озброєними солдатами. Також є інформація, що доставлені близько 15 водометів.

Зазначимо, що влада звинувачує опозицію в тому, що вона готує збройні акції за результатами голосування. Глава адміністрації президента Білорусі Володимир Макей заявив, що "вже готуються групи бойовиків, закуповуються теплі речі, вже готуються піротехнічні та навіть вибухові засоби".

Напередодні Олександр Лукашенко провів нараду з питань забезпечення безпеки виборчої кампанії. Порушувалась і тема опозиційної акції на Жовтневій площі, призначеної на вечір 19 грудня і заздалегідь забороненою владою.

Білоруський президент заявив: "Не дай бог, тільки переступить хтось той Рубікон. Реакція правоохоронних органів, так і військових, повинна бути адекватною і жорсткою".

Раніше опозиція заздалегідь оголосила сфальсифікованими президентські вибори, які повинні відбутися в Білорусії 19 грудня.

Напередодні в Білорусі почалося дострокове голосування по виборах президента. Білоруський Центрвиборчком зареєстрував 10 кандидатів, у тому числі - чинного президента Олександра Лукашенка.

Читайте також:

У Білорусі кандидати в президенти один за іншим потрапляють у ДТП

Лукашенко впевнений, що опозиція на виборах застосує зброю та бойовиків

Білоруське радіо зобов'язали крутити пісню "Саня залишиться з нами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: