До нового парламенту Туреччини увійшли колишні ув'язнені

Восьмеро нових турецьких парламентаріїв відбували тюремне ув’язнення.

До складу парламенту Туреччини за підсумками виборів, що відбулися 12 червня, увійшли вісім осіб, які раніше відбували тюремне покарання.

Всього в голосуванні брали участь 15 кандидатів, у відношенні яких були порушені кримінальні справи за звинуваченням у підготовці змов з метою повалення влади і в сепаратистській діяльності.

Варто зазначити, що кількість жінок у турецькому парламенті збільшилася з 50 до 78. За попередніми даними, жінки будуть становити 14% від всіх парламентарів.

Нагадаємо, перемогу за підсумками парламентських виборів отримала правляча Партія справедливості і розвитку. ПСР набрала 50,3% голосів виборців. Таким чином, партія Ердогана отримає 330 місць в парламенті і сформує однопартійний уряд.

У 550-місцевому парламенту нового скликання, увійдуть також основна опозиційна Народно-республіканська партія (НРП), права Партія націоналістичного руху (ПНР), а також понад 20 представників прокурдської Партії миру і демократії (ПМД), які балотуються в якості незалежних кандидатів і потім сформують свою фракцію.

Читайте також:

За місце у наступній Раді регіонали платять по 10 мільйонів

На місцевих виборах у Молдові перемогли комуністи

Партія Берлусконі програла вибори у ключових містах Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: