До нової Думи пройде лише одна партія

"Єдина Росія" може стати єдиною партією в новій Думі, стверджують соціологи.

Лише одна політична партія - "Єдина Росія" - потрапляє в Держдуму п'ятого скликання, згідно з даними опитування росіян 17-18 листопада, повідомив у понеділок гендиректор Всеросійського центру дослідження громадської думки Валерій Федоров.

За "єдиноросів", за даними цього дослідження, готові проголосувати 55,6% респондентів. Близькі до подолання мінімального семипроцентного бар'єру КПРФ - 5,8%, "Справедлива Росія" - 4,9%, ЛДПР - 4,8%.

"Решта партій набирає близько 1% або менше," - сказав Федоров на прес-конференції в Москві.

Понеділок, 26 листопада, згідно з законом, є останнім днем перед голосуванням, коли можлива публікація соцопитувань про політичні переваги росіян.

Всеросійське опитування ВЦВГД проведено 17-18 листопаду 2007 року. Опитані 1,6 тисячі респондентів у 153 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках Росії.

Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

ВЦВГД у понеділок також опублікував результат прогнозу своїх фахівців щодо грудневих виборів. Згідно з цим дослідженням, семипроцентний бар'єр подолають чотири партії: "Єдина Росія" з показником 62,1%, друге місце посяде КПРФ - 12,2%, третє ЛДПР - 8,0%, четверте "Справедлива Росія" - 7,0%. Решта партій набирає менше 3% голосів. Імовірність явки на вибори складає 53,6%.

Прогноз побудований на основі опитувань росіян, проведених у травні-листопаді 2007 року з урахуванням таких чинників, як розбіжності між рейтингами партій, що виявляються в ході соціологічних опитувань і результатами виборів, різний рівень явки в електоратах різних партій, феномен "соціально схвальних відповідей" частини респондентів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: