До операції за участю вченого Сутягіна і "російських шпигунів" залучили полковника ГРУ

Росія обміняє на "російських шпигунів" не лише вченого Ігоря Сутягіна, а й колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, якого було засуджено за шпигунство на користь Великобританії.

Колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь Великобританії, буде висланий з Росії в обмін на так званих "російських шпигунів", підозрюваних у США у співпраці з іноземною державою.

Раніше стало відомо, що з РФ також буде висланий вчений Ігор Сутягін. Про це розповіла адвокат засудженого в 2004 році вченого Анна Ставицька на зустрічі з журналістами у Незалежному прес-центрі. За її словами, обмін намічений на четвер, 8 липня.

Яким чином буде проходити висилка Скрипаля і Сутягіна з Росії в обмін на 10 затриманих в США "російських шпигунів", не ясно. Інформаційні агентства наводять різні версії. За однією з них, Сутягін буде серед 11 осіб, яких обміняють на затриманих у США. Тим часом, владі США у справі про співпрацю з іноземною державою вдалося затримати лише десятьох осіб.

За іншою версією, Сутягіна вишлють до Великобританії, а натомість Росії передадуть одного з підозрюваних. Яка роль в обміні відводиться Скрипалю, не уточнюється. Офіційного підтвердження інформації про обмін не надходило.

Сергій Скрипаль був арештований в 2004 році. Як було встановлено судом, він протягом десяти років передавав секретну інформацію спецслужбам Великобританії, в тому числі і дані про російських агентів за кордоном. Він повністю визнав свою провину і активно співпрацював зі слідством. У 2006 році Скрипаль був засуджений до 13 років колонії суворого режиму.

Читайте також:

Москва обміняє вченого-зрадника Сутягіна на "російських шпигунів"

Німеччина: російські шпигуни небезпечніші за ісламських терористів

Росіянина засудили за шпигунство на користь Пентагону

Російська білявка спокусила офіцера з Індії, набивши ціну за авіаносець на 1,5 млрд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: