"До останнього сподівався на чудо": Ходорковський підтвердив загибель трьох російських журналістів у ЦАР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик пообіцяв докласти всіх зусиль, аби встановити винних у їхній смерті.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський підтвердив загибель знімальної групи з Росії у Центральноафриканській республіці.

"Я отримав неофіційне, але достатнє підтвердження загибелі всіх трьох членів знімальної групи: журналіста Орхана Джемаля, оператора Кирила Радченка і режисера Олександра Расторгуєва", - написав він у Facebook.

За словами Ходорковського, знімальна група разом з його проектом "Центр управління розслідуваннями" працювала над розслідуванням "Російські найманці". Опозиціонер додав, що журналісти, які вирушили до Африки, "звикли не просто збирати матеріал, а хотіли "помацати" його своїми руками".

"Я до останнього сподівався на чудо, що вони потрапили у полон, що їх можна витягнути", - написав Ходорковський і пообіцяв докласти всіх зусиль, аби встановити винних у загибелі журналістів.

Раніше стало відомо, на місці виявлення тіл знайдено дві прес-карти видання "Известия". Інших документів, окрім посвідчень журналістів, не виявлено. Тіла знайдені в 23 кілометрах від міста Сибутамі. Припускають, що вбивство скоїла ціла група озброєних людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції