"До останнього стояти за незалежність": Лукашенко провів закрите засідання через тиск з боку Росії – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Значну увагу також приділили стеженню за інформаційним полем.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко провів закрите засідання із найвищим керівництвом країни через значний тиск останнім часом з боку Росії.

Про це виданню "Наша Нива" розповіли два незалежні один від одного джерела.

"Була велика нарада у президента. (На ній говорилося) до кінця стояти за незалежність. Всі підтримали це", - розповіло одне джерело.

За його словами, деякі члени уряду заявляли, що на податкові маневри з боку РФ потрібно відповідати не нарадами, а реформами. Загальним порядком денним засідання було "що робити?" в умовах тиску з російської сторони.

"Питання Росії було поставлене. Серед доручень - пильніше стежити за інформаційним полем", - розповіло ще одне джерело.

Нагадаємо, останнім часом розгорнулися неабиякі пристрасті між керівництвом Білорусі та Російської Федерації. Перший публічний конфлікт стався під час Євразійського економічного форуму – президенти двох країн Олександр Лукашенко і Володимир Путін влаштували, що нехарактерно для них обох, публічну суперечку щодо цін на газ. Після обговорення розбіжностей у закритому режимі Лукашенко зізнався, що справа дійшла до вибачень один перед одним.

Наступний епізод стався через тиждень. До Бреста 13 грудня приїхав прем'єр Росії Дмитро Медведєв, де відкрито говорив, що Росія наполягає на створенні Союзної держави і виступив з конкретними пропозиціями щодо поглибленої інтеграції Білорусі. Йшлося про створення єдиного емісійного центру, єдиної митної служби, суду, впровадження єдиної валюти – російського рубля. Лукашенко на закиди Москви не соромився висловів, називаючи дії РФ "спробою інкорпорувати (приєднати – ред.) Білорусь".

Відео Лукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Побоюваннями Олександр Лукашенко поділився під час прес-конференції для російських журналістів. Каже, він розуміє натяки про руйнування країни та вступ до складу Росії в обмін на пальне. Однак суверенітет не віддасть ніколи. А також він обурюється розмовами про те, що Москва нібито годує Мінськ.

Лукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Залиште свій коментар

Вибір редакції