До протестів у Гонконзі долучилися викладачі університетів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Педагоги вирішили висловити солідарність зі своїми студентами.

Не вщухають протести у Гонконзі – на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати своїх студентів. Величезною колоною, яка розтягнулась на кілька кілометрів,  вони пройшлися центром міста до резиденції очільника адміністрації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасники акції закликали владу та правоохоронців перестати застосовувати силу та сльозогінний газ, аби розігнати мітингарів. За демонстрантами уважно стежили тисячі озброєних поліцейських, цього разу обійшлося без сутичок.

Відео Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Величезною колоною, яка розтягнулась на кілька кілометрів, пройшлися центром міста до резиденції очільника місцевої адміністрації. І закликали владу та правоохоронців перестати застосовувати силу та сльозогінний газ, аби розігнати мітингарів. За демонстрантами уважно стежили тисячі озброєних поліцейських.    

Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Протести у Гонконзі тривають уже два місяці через скандальний закон про екстрадицію, який дозволив би депортувати підозрюваних у скоєнні злочину на материкову частину Китаю. Після того, як чиновники погодились не вносити змін до  закону, активісти почали вимагати відставки чинної влади.

Як уже повідомлялося, протестувальники в Гонконзі придумали нову тактику ненасильницького протесту – вони спустошують банкомати і знімають гроші з рахунків, "надсилаючи тривожний сигнал Китаю та голові адміністрації Гонконгу Керрі Лам". Станом на четвер, 15 серпня, було знято понад 70 мільйонів гонконгських доларів (майже 9 мільйонів доларів США).

гонконг протести 5 серпня
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції