Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Росії ввезли майже тонну зараженого африканською чумою м'яса

За інформацією ФСБ, вантаж прибув з території України.

Співробітники прикордонного управління ФСБ Росії у Брянській області вилучили понад 800 кг м'яса, зараженого вірусом африканської чуми свиней (АЧС), яке намагалися ввезти з України.

Про це ТАСС повідомили в Центрі громадських зв'язків ФСБ.

Зокрема, "прикордонний наряд 31 жовтня зупинив автомобіль, що рухається від кордону, в багажнику якого виявлено вантаж м'яса невідомого походження без супровідних документів, загальною вагою понад 800 кг".

При цьому водій заявив, що м'ясо йому "перекинули через кордон спільники з України для продажу на території Росії".

Тим часом експертиза показала наявність у м'ясній продукції вірусу африканської чуми свиней.

У ФСБ зазначили, що інформація про контрабандне ввезення м'яса "побічно підтверджується розповіддю військовослужбовця-контрактника кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України Євгена Третяка, який дезертирував з лав ДПСУ і прибув на територію Російської Федерації".

Нагадаємо, на Львівщині селяни у відчаї ріжуть свиней, щоб не утилізувати через африканську чуму. Мертві свині розсварили село. Люди не вірять, що сюди дісталася чума. Кажуть, їхні свині здорові, подохли лише в одних сусідів. А ті, мовляв, підробили  результати експертизи, щоби компенсувати втрати. За правилами, якщо є хоч один випадок африканської чуми, усіх свиней в селі мають вилучити і спалити.  Люди у паніці порізали всіх тварин, аби  лишилося бодай м'ясо. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції