До розслідування загибелі британського розвідника підключилося ЦРУ

Британські слідчі звернулися до ЦРУ після того, як стало відомо, що вбитий агент тісно співпрацював з американським Агентством національної безпеки і здійснював часті відрядження в США.

До розслідування вбивства співробітника британських спецслужб Гаррета Уїльямса підключилося ЦРУ.

Британські слідчі звернулися до ЦРУ після того, як стало відомо, що вбитий агент тісно співпрацював з американським Агентством національної безпеки і здійснював часті відрядження в США. За останній рік Вільямс був в Америці чотири рази. З останньої поїздки він повернувся за кілька тижнів до загибелі.

Тіло 31-річного Гаррета Уїльямса було виявлено в понеділок, 23 серпня. Поліція знайшла труп агента у ванній кімнаті його лондонської квартири, упакованим в спортивну сумку. Експертиза показала, що з моменту вбивства до приходу поліції пройшло приблизно два тижні. Про тривалу відсутність Уїльямса поліції розповіли його колеги.

Незабаром було офіційно оголошено, що вбитий був спеціалістом з шифром і працював у штабі урядового зв'язку (Government Communications Headquarters, GCHQ) - британської розвідувальної організації, що спеціалізується на радіоелектронній розвідці. У Лондоні він прожив рік, виконуючи завдання для Секретної розвідувальної служби - MI6.

Причина смерті Уїльямса досі не встановлена. Розслідуванням займається відділ вбивств Скотланд-Ярду, і поліція заявляє, що версія про його вбивство у зв'язку з професійною діяльністю не розглядається слідством в якості основної.

У той же час, 27 серпня стало відомо, що власне розслідування обставин загибелі Гаррета Уїльямса початку MI6. Як пишуть газети, керівництво управління зовнішньої розвідки стурбоване тим, що хтось з агентів міг бути відсутнім на роботі два тижні, перш, ніж про його зникнення стало відомо.

Читайте також:

Британська розвідка підозрює викрадення секретних матеріалів вбитого агента

У спортивній сумці в лондонській квартирі знайдено труп шпигуна

"Російська Мата Харі" полювала за британськими принцами Уїльямом та Гарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: