До самогубства терориста з "Домодєдово" довело нещасливе кохання

Сестра терориста Євлоєва розповіла, що її молодший брат залишив будинок і пішов на базу до бойовиків на наступний день після того, як розлучився з 17-річною дружиною.

Сестра Магомеда Євлоєва, який став виконавцем теракту в московському аеропорту "Домодєдово", розповіла, що брат зник з дому після того, як розлучився з юною дружиною.

22-річна Фатіма Євлоєва розповіла, що її молодший брат залишив будинок і пішов на базу до бойовиків на наступний день після того, як розлучився з 17-річною дружиною Марем Барханоевой, пише Life News.

"Я народилася в благополучній інгушській родині в селі Алі-Юрт. Мама працює вчителем у школі, я сама закінчила Магасський державний університет, досконало володію французькою. Про те, що мого брата Магомеда підозрюють у скоєнні теракту в Москві, мені стало відомо 30 січня від мами. Їй принесли фотографії голови брата, і вона впізнала його", - розповіла співробітникам спецслужб Фатіма.

Брат Магомед, за словами дівчини, після закінчення дев'яти класів школи відразу вступив в аграрний технікум. Навчання він не закінчив, тому що його призвали в армію. Служити молодий чоловік поїхав до частини Військово-морського флоту у Владивостоці, але вже через три місяці хлопець повернувся додому – його комісували через загострення виразки шлунку.

"Зі своєю дружиною він познайомився в лютому 2010 року на весіллі друга в селі Екажево. Їй тоді було 16 років. Через місяць вони одружилися, і Марем стала жити у нас в будинку. Мені здається, Магомед її дуже любив. У нього були сильні щирі почуття, але вони часто сварилися. Як розповідав сам брат, конфлікти відбувалися через те, що Марем часто розмовляла по мобільному телефону з якимись чоловіками", - пояснила Фатіма Євлоєва.

На думку сестри смертника, поведінка брата почала змінюватися на ґрунті конфліктів з дружиною. "Саме влітку 2010 року він став спілкуватися з Адамом Ганіжевим. Він навіть вирішив, що в ньому живе "джин" або "злий дух". Він став запрошувати іншого знайомого з мечеті, щоб той читанням Корану виганяв з нього "злого духа", - розповіла дівчина.

А ще через якийсь час Магомед став спілкуватися з Ісламом Євлоєвим. "Іслам нам не родич, він наш однофамілець. Вони багато часу проводили разом, - розповідає сестра смертника. - 30 серпня Магомед розлучився з Марем, і вона пішла з нашого будинку. А вже на наступний день Магомед пішов назавжди. Він сказав, що піде в мечеть на вечірню молитву, і зник".

Рідні Євлоєва не стали відразу бити тривогу. Незадовго до цього Магомед розповідав, що хоче поїхати до Краснодару на заробітки, тому батьки не заявили про пропажу хлопця в міліцію. "Потім восени я чула від різних людей, що вони бачили Магомеда в Інгушетії, - розповіла Фатіма. - Я дуже здивувалася, тому що ми думали, що він у Краснодарі".

Сестра розповіла, що брат був дуже спокійним і довірливим, що в родині його дуже любили і що вона дуже сумувала за ним.

Магомеда Фатіма побачила ще один раз - за кілька днів до вибуху. "20 січня 2011 року я була вдома, коли зайшов мій другий брат Ахмед, - продовжувала Фатіма. - Він попросив мене вийти на вулицю. А коли я поверталася назад, почула за спиною швидкі кроки. Обернулася - і побачила Магомеда. Я крикнула: "Куди ти?" А він, сідаючи в машину, що стояла у дворі, відповів: "Скоро побачимося", - і поїхав".

Дівчина стала розпитувати другого брата, що все це означає. На це Ахмед відповів їй, що Магомед поїхав до Єгипту і більше не повернеться.

За даними порталу, інший підозрюваний розповів силовикам, що після того як Магомед від'їхав від рідного дому в Алі-Юрті, він попросив Аушева заїхати в торговий центр в Карабулаці, де працює його колишня дружина.

"Він велів мені просто зайти в торговий центр, подивитися на неї і переказати йому, як вона виглядає, - озповів один з підозрюваних, який їхав разом з Євлоєвим в машині. - Після цього він поїхав до Москви".

Через чотири дні Магомед Євлоєв підірвав себе в залі прильотів столичного аеропорту "Домодєдово". У результаті теракту загинули 37 людей, більше 100 осіб отримали поранення.

Нагадаємо, сестра і односелець терориста Євлоєва відпущені на свободу, і кримінальна справа відносно них припинена. Під арештом залишається брат смертника Ахмед, його підозрюють у причетності до теракту.

Читайте також:

Спецслужби встановили організатора теракту в "Домодєдово"

Мати смертника з "Домодєдово" вибачилася за сина

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

З'явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

ВідеоВідео очевидця теракту в "Домодєдово" у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: