Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Східної Гути у Сирії прибув другий гуманітарний конвой

Гуманітарний конвой привіз до Східної Гути 2400 продуктових наборів для 12 тисяч осіб та 3240 мішків борошна.

У сирійську Східну Гуту в п'ятницю, 9 березня, прибув конвой з міжнародною гуманітарною допомогою. Таким чином, вперше з понеділка до міста Дума надійшла їжа та медикаменти, заявила речниця Міжнародного Комітету Червоного Хреста, повідомляє агенція dpa.

Гуманітарний конвой привіз до Східної Гути 2400 продуктових наборів для 12 тисяч осіб та 3240 мішків борошна. Речниця Червоного Хреста висловила сподівання, що наступного тижня буде змога доставити більший конвой з додатковим продовольством і медикаментами.

Доставка гуманітарної допомоги до району очікувалася ще напередодні, але через тривалі бої її довелося скасувати. Це була вже третя спроба доставки гуманітарної допомоги до Східної Гути, де близько 400 тисяч жителів перебувають в облозі. Перший гуманітарний конвой зміг прибути до району в понеділок, 5 березня. ООН занепокоєна бомбардуваннями Східної Гути і вважає їх загрозою гумконвоям.

Фотогалерея Розтрощені будинки і порожнеча: як зараз виглядає сирійська Східні Гута, що потерпає від обстрілів (10 фото)

ВідеоБашар Асад заявив про намір продовжувати атаки у Східній Гуті

Асад упевнений, що більшість людей в Гуті хотіли б повернутися до державного управління. Наразі війська Асада та їхні російські союзники захопили вже чверть Східної Гути. У США тим часом відзначили, що попри резолюцію ООН про перемир'я, російські літаки продовжують здійснювати по 20 бойових вильотів на день.

Башар Асад заявив про намір продовжувати атаки у Східній Гуті

Як повідомлялося, майже 400 тисяч жителів Східної Гути перебувають в облозі, не маючи доступу до продовольства, питної води та медикаментів. За даними ЮНІСЕФ, у регіоні перебувають близько 200 тисяч дітей, 40 відсотків з яких хронічно не доїдають.

Тим часом кількість загиблих серед мирного населення внаслідок обстрілів і бомбардувань Східної Гути з боку військ сирійського президента Башара Асада досягла 900 осіб. Про це повідомив цього ж дня розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. Раніше в центрі повідомляли про 800 загиблих цивільних внаслідок обстрілів і бомбардувань, що розпочалися 18 лютого. Зараз більшість цивільного населення намагається вціліти під час бомбардувань, переховуючись у підвалах та підвалах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції