До Трампа позивається журналістка, яка звинуватила його у зґвалтуванні в примірювальній магазину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У позові є детальний звіт про інцидент.

Журналістка Джейн Керролл 4 листопада подала позов до Верховного суду штату Нью-Йорк проти президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у наклепі – той назвав брехнею її слова про зґвалтування у 1990-х.

Про це повідомляє CNN.

У позові є детальний звіт про інцидент, під час якого Трамп нібито зґвалтував Керролл в примірювальній розкішного мангеттенського універмазі Bergdorf Goodman.

Раніше Джейн Керролл написала про зґвалтуванні у своїй книжці, уривок якої опублікував журнал The New York Magazine. Там стверджується, що в середині дев'яностих років Трамп зґвалтував її в примірювальній Bergdorf Goodman. За словами Керролл, вона не стала повідомляти про те, що трапилося в поліцію, але розповіла двом близьким друзям.

Трамп, Керолл
The New York Magazine
Керролл, Дональд з Іваною Трамп та тодішній чоловік Керролл. Вечірка NBC близько 1987 року.

Також, за твердженнями журналістки, Трамп попросив у неї поради щодо подарунку для якоїсь дівчини, тому Керролл супроводжувала його під час шопінгу.

Водночас, як пише The Hill з посиланням на повідомлення Білого дому, президент США відкинув звинувачення Джин Керролл в зґвалтуванні. Трамп заявив, що ніколи не зустрічався з Керрол і що вона, висуваючи такі звинувачення, намагається підвищити продажі своєї книги.

Відео Скандальний Трамп: американського президента звинувачують у сексуальному домаганні

Американський президент знову у центрі скандалу. Цього разу главу держави звинувачують у зґвалтуванні. Про це пише New York Magazine. Жертвою стала американська письменниця Джин Керрол, вона ж і розповіла журналістам про свою історію, яка трапилась аж 23 роки тому. Чому американка вирішила розповісти про це саме зараз і як на звинувачення відреагував Трамп - дивіться.

Скандальний Трамп: американського президента звинувачують у сексуальному домаганні

Залиште свій коментар

Вибір редакції