До трьох десятків осіб зросла кількість жертв повеней в Італії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього на Сицилії від повені загинули 12 осіб.

До 30 осіб зросла кількість загиблих в результаті повеней в Італії, повідомила місцева влади після того, як на Сицилії були виявлені тіла дев'яти членів однієї сім'ї, включаючи дітей одного, двох і 15 років. Їх будинок був знесений рікою, трьом особам вдалося врятуватися, забравшись на дерево.

Всього на Сицилії від повені загинули 12 осіб.

Прибув на місце трагедії прокурор Сицилії Амброгио Картосио охарактеризував ситуацію як "цілковиту катастрофу".

Фотогалерея Руйнівна повінь на півдні Франції вбила вже 13 осіб (8 фото)

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвини, як повідомили місцеві ЗМІ, заявив у минулу неділю після обстеження постраждалих районів: "Нам потрібно 40 млрд євро ($45,5 млрд) для забезпечення безпеки національної території". Він пообіцяв зібрати і витратити цю суму, зазначивши, що сподівається на те, що Євросоюз "не звинуватить його у перевитраті коштів".

ВідеоІталія потерпає від сильних повеней

До 17 зросла кількість загиблих від повеней в Італії. На півночі країни знову погіршилася погода. Троє загинули, бо на їхні машини впало дерево. Іще один чоловік упав, коли лагодив дах власного будинку. Сильні дощі з вітрами не вщухають в Італії від неділі. 

Італія потерпає від сильних повеней

Європа вже виступила із запереченнями щодо пропонованого Італією бюджету, який, за оцінками ЄС, посилить і без того величезний дефіцит країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції