До України прибув новий посол ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ним буде естонський дипломат.

До України прибув новий очільник місії Європейського союзу, естонський дипломат Матті Маасікас.

Про це повідомляє місія ЄС в Україні у своєму Twitter.

"Раді вітати нашого нового посла Матті Маасікаса! Його першим викликом сьогодні було зібрати одне з найбільших представництв ЄС для спільного фото. Успішно!" - повідомили там.

Нагадаємо, про зміну посла ЄС в Україні стало відомо ще в середині червня, зокрема і те, що наступником Мінгареллі стане саме Матті Маасікас. Ще тоді його кандидатура була узгоджена і в Брюсселі, і в Києві. Зазначається, що зміна посла є плановою і не пов’язана з європейськими та українськими виборами.

Маасікас працював заступником міністра закордонних справ Естонії. До цього тривалий час він був послом Естонії в ЄС. В Естонії Маасікас у 1999-2001 роках очолював адміністрацію прем’єр-міністра країни, у 2009-2010 працював в офісі єврокомісара з питань розширення ЄС, а у 2010-2011 був у команді радників очільника Єврокомісії Жозе Баррозу.

Новий посол ЄС в Україні займає доволі жорстку позицію щодо Росії, а також він особисто підписував документ про надання від ЄС Україні додаткових торговельних преференцій, оскільки тоді Естонія головувала в Раді ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції