До візиту Путіна пофарбували землю, а для Мєдвєдєва помили під'їзди шампунем

Регіональна влада Росії до візиту VIP-персон з Москви як зазвичай приводить міста у "належний" вигляд.

У російських регіонах перед візитами перших осіб держави продовжують влаштовувати "VIP-показуху".

Так, у столиці Мордовії Саранську перед приїздом російського прем'єр-міністра Володимира Путіна пофарбували у зелений колір землю, а у Нижному Новгороді, де на саміт Росія-ЄС приїде президент Дмитро Мєдвєдєв, у прилеглих до центру будинків під'їзди помили з шампунем.

Відеозапис і фотографії процесу фарбування трави у Саранську були викладені в Інтернет мешканцями міста. Утім, варто зазначити, що ця процедура називається гідропосів і широко застосовується при створенні газонів. Емульсію, до якої входить фарбувальний реагент, насіння трави і гідрогель, розпилюють на підготовлених ділянках землі. Вона утримує вологу, внаслідок чого трава виростає швидше.

Хоча це не є виправданням для місцевої влади, оскільки газон можна було засіяти і раніше, а не робити це тільки до приїзду VIP-гостей, як це, наприклад, було у Владивостоці.

"Навели порядок" і у Нижньому Новгороді. У місті до саміту Росія-Євросоюз підлатали фасади, оновили клумби, а з укладанням асфальту навіть перестаралися: нове покриття з'явилося навіть у тих місцях, де свіжий асфальт був укладений лише минулої осені.

На центральній площі міста перефарбували фасади будинків, на набережній оновили квіткові клумби, а в будівлі уряду регіону відремонтували головний зал засідань і перестелили килимові доріжки. У деяких будинках, прилеглих до центру, під'їзди помили з шампунем і пофарбували вхідні двері.

Читайте також:

У Чернівцях до приїзду Януковича заасфальтували каналізаційні люки

Охорона Путіна і Мєдвєдєва ходитиме у "шкірянках" в стилі НКВС

До приїзду VIP-гостей з Москви у Владивостоку пофарбували газони в синьо-зелений колір

Мєдвєдєв і Путін стали обличчям модного бренду (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: