До візиту Путіна в Красноярському краї знищать всіх комарів

Захиститися від численних комах-кровопивць у районі можна тільки одягнувши брезентовий одяг. Щоб російському прем’єру не довелося паритися в ньому, чиновники вирішили потруїти комарів.

комар
На Ванкорському родовищі більше 90 видів комарів
До майбутнього візиту прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна в Красноярському краю вирішили знищити всіх комах-кровопивць.

Очікується, що Путін відвідає Ванкорське родовище у Туруханському районі в серпні, проте точна дата візиту доки невідома. Як повідомили в крайовій адміністрації, комарів на Ванкорському родовищі більше 90 видів.

Аби врятуватися від комах, гості, що приїжджають в край, навіть в 30-градусну жару вимушені надівати брезентові брюки і куртку. Аби прем'єру було комфортно і не довелося паритися в тому, що брезентовому одягається, адміністрації Туруханського району було віддано розпорядження провести авіахімобробку з метою знищення комарів і мошок.

Як відзначають в адміністрації краї, рішення було погоджене з Росспоживнаглядом і схвалене ним. Вибрані препарати впливають лише на комахах і абсолютно нешкідливі для людей, підкреслюють чиновники.

Нагадаємо, що на Алтаї до приїзду Путіна вигадали оду, присвячену главі російського уряду. Оду написали в Барнаульському юридичному інституті, музику до неї придумав начальник відділу з виховної роботи Сергій Кожушко, автором слів став помічник начальника з роботи з ветеранами Олександр Федяєв.

Оду записали симфонічний оркестр філармонії і сам Кожушко. В управлінні культури адміністрації краю все ж уточнили, що твір присвячений "Алтайському краю, а не Путіну". Як стало відомо, створена ода була за завданням крайової адміністрації, а редагував її особисто губернатор Олександр Карлін.

Торік в Архангельської області до приїзду Путіна почистили вулиці і розвісили плакати з портретом прем'єра. Як повідомлялося, за тиждень до приїзду прем'єра в місті посилено почали працювати комунальні служби. Опитані городяни відзначили, що в терміновому порядку прибирають центральні вулиці міста, вивозять сміття. На ремонтованих дорогах почала з'являтися розмітка, чого в Архангельську до цього не було декілька років.

Власті пофарбували забори, зупинки суспільного транспорту, ліхтарні стовпи і навіть відремонтували залізничний міст. На архангельській об'їзній дорозі поклали другий шар асфальту і присипали піском узбіччя.

Читайте також:

Путін пообіцяв Абхазії військову підтримку

Путін розповів про своє веселе життя в абхазькому таборі

Путін став іконою світової гей-спільноти

Путін занурився на дно Байкалу в батискафі "Мир"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: