До японських берегів один за одним пристають човни-примари, заповнені мерцями

До японських берегів один за одним пристають човни-примари, заповнені мерцями

Фото: скриншот з відео

За два місяці човнів-примар було вже 20.

Жахливі відкриття на японських берегах: один за одним до різних міст пристають човни заповнені мерцями, йдеться в ТСН.16.45.

Знову до японського берега пристає човен-примара. Облуплена вицвіла фарба, іржа. Таких за два місяці було 19. На деяких збереглися прапори Північної Кореї, більше схожі на діряву ганчірку. Обшукавши кожен човен знаходять тіла. Уже двадцять п'ять. Усі в кепському стані, кілька без голів.

Такі судна, більші й зовсім крихітні, пристають по всьому північно-західному узбережжю Японії.

Журналісти японського телеканалу на облавку побачили рибальське начиння: сіті, гачки і навіть особливе світло, для вилову кальмарів.

Хоча місцева влада жодним чином не коментує загадкові човни, основна версія місцевих - це біженці. Із Північної Кореї неможливо поїхати просто так, доводиться з ризиком для життя тікати, головно через Китай. Ті, кого спіймають, приречені до смерті чи життя в таборі в жахливих умовах. Континентом утікати дедалі складніше, тому намагаються морем.

"Човни зроблені з дерева, вони старі й важкі. Швидко рухатися вони не можуть. Їх мотори не настільки сильні, щоб побороти течію та хвилі", - переконує професор токійського університету Йошихіко Ямада.

Інша версія - корейці не тікали, а намагалися виконати план. Тому заплили занадто далеко, а повернутися додому - не змогли. Сам утікач, а тепер експерт із Північної Кореї, сидячи в університеті Південної Кореї, покладає провину за загибель людей на керманича КНДР.

"Кім Чен Ин запроваджує квоти, аби виконати їх треба наловити силу-силену риби з маленьких човнів. У кожного суденця є своя норма, яку конче необхідно виконувати. Ось як це трапляється, я думаю. Вони гинуть, намагаючись виконати норму", - каже утікач з Північної Кореї Кім Бйон-Юк

Досягнення північно-корейських рибалок показує північно-корейське телебачення - Кім Чен Ин на тлі тонн риби. Закликає до негайної модернізації і більших, іще більших виловів. Адже рибу корейці потім продають китайцям, це головний продукт експорту КНДР.

Напис вручну на одному з човнів, що доплив до Японії: корейська народна армія. Це не дивно: військові в Північній Кореї промишляють усім, що в цій тоталітарній країні можна назвати бізнесом.

До японських берегів пристають човни з мерцями

До японських берегів пристають човни з мерцями

Повʼязані теми:

Наступна публікація