До загибелі 39 осіб у вантажівці в Британії може бути причетна китайська банда, яка займається контрабандою людей – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її також підозрюють і в інциденті в Дуврі 2000 року.

До загибелі 39 китайців у вантажівці в британському графстві Ессекс може бути причетна банда "змієголових", які займаються незаконними перевезенням жителів Китаю до Європи.

Про це пише британське видання Mirror.

Зазначається, що банда рекламує свої послуги на китайських вулицях, обіцяючи жителям Китаю кращого життя в Європі. Вони займаються нелегальними перевезеннями китайців у вантажівках, а за свої послуги беруть близько 30 тисяч фунтів (38,5 тисячі доларів).

Найчастіше людей вивозять із провінції Фуцзянь, всі їхні видатки оплачуються, а також їх забезпечують житлом. Після цього китайців поміщають у вантажівки, які відправляють до Європи. У цих вантажівках часто немає достатнього доступу до світла, до повітря, інколи навіть немає води та туалетів.

Однак у Китаї до таких пропозицій ставляться із розумінням. "Це не злочин в китайській культурі, це можливість. Це угода між "змієголовами" і їхніми клієнтами. Вони готові, вони не соромляться порушувати закон. Є гордість, що вони залишають Фуцзянь і мають шанси на гарне життя з хорошими грошима в таких місцях, як Північна Ірландія, Англія, Шотландія, де є хороші переваги. Так, подорож складна, незручна і страшна, але, як правило, воно того варте", - розповіло джерело видання.

Нагадаємо, вантажівка була знайдена в одному з індустріальних парків в Ессексі. 25-річний водій затриманий. Йому інкримінують вбивство. Автомобіль, кажуть у поліції, до Британії прибув з-за кордону – з бельгійського міста Зебрюгге через англійський порт Пурфліт. ЗМІ припускають, що мова може йти про торгівлю людьми, бо тіла знайшли у контейнері вантажівки. Експерти розповіли виданню The Sun, що температура у них сягає 25 градусів, тож подорож може стати смертельною. Згодом стало відомо, що всі загиблі були китайцями.

У 2000 році у схожому контейнері померли 58 громадян Китаю, які намагалися потрапити до Британії через портове місто Дувр. Водія тієї вантажівки посадили на 14 років.

Відео Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Хоча сам транспортний засіб був зареєстрований у Болгарії 2 роки тому. Моторошну знахідку виявили у графстві Ессекс напередодні. Всередині вантажівки було 39 людських тіл, у тому числі одного підлітка. Хто ці небіжчики, звідки прибули і куди прямували - це зараз з'ясовують слідчі.  

Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції