Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Старшій дочці італійського прем'єра не подобається, що її батько проводить межу між особистим та публічним життям.

Старша дочка прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі розкритикувала поведінку батька, який опинився в центрі гучного секс-скандалу через зв'язок з моделями та повіями.

25-річна Барбара Берлусконі в інтерв'ю італійській версії журналу Vanity Fair заявила, що політики мають і в особистому житті дотримуватися тих принципів, за які вони виступають публічно.

"Завдання політиків – ефективно управляти, сприяти підвищенню добробуту суспільства і охороняти ті цінності, за які політики виступають публічно. Тому я не вірю в те, що політик може проводити межу між своїм особистим і публічним життям", - сказала Барбара.

Зауважимо, що думка дочки політика відрізняється від думки його помічників, які стверджують, що приватне життя Берлусконі є його особистою справою.

Нагадаємо, 72-річний прем'єр Італії прославився своїми любовними походеньками. Через зв'язок з 18-річною моделлю Ноемі Летіцією його дружина Вероніка Ларіо подала на розлучення. Після цього італійська "ескорт-дівчина" Патріція Д'Аддаріо заявила, що глава уряду обіцяв їй місце в Європейському парламенті після того, як вона провела з ним ніч. Більше того, дівчина у подробицях розповіла про свій інтим з Берлусконі.

Попри скандали Берлусконі користується підтримкою більше половини італійців. Наразі прем'єр поїхав у відпустку, яку розпочав з дієти і курсу лікування зі зняття стресу.

У нього троє дітей. Барбара обіймає посаду директора в компанії Fininvest, що входить до медіаімперії Берлусконі. Як зазначають західні ЗМІ, діти дуже рідко виступають із критикою батька.

Читайте також:

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Повія Патриція Д'Aддаріо влаштовує в Парижі "Берлусконі-party"

Берлусконі провів ніч з повією в "путінському" ліжку

Дружина Берлусконі подає на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: