Дочка Каддафі Аїша вагітна

Джерела, близькі до сім'ї Каддафі, повідомили, що вагітність проходить важко, Аїша страждає від депресії і пережила нервовий зрив.

Дочка Муаммара Каддафі Аїша, яка втекла до Алжиру, вагітна і готується народити дитину у вересні. Про це повідомили місцеві ЗМІ, посилаючись на джерела, близькі до сім'ї Каддафі.

Повідомляється, що вагітність Аіші проходить важко, вона страждає від депресії і пережила нервовий зрив.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Алжиру у понеділок, 29 серпня, заявило, що дружина Каддафі Сафія Фаркаш, двоє його синів Мухаммед і Ганнібал, а також дочка Аїша знаходяться в Алжирі. За повідомленням британських ЗМІ, разом з дітьми Каддафі в Алжир прибули їхні родини.

35-річна Аїша Каддафі, єдина дочка лідера Джамахірії, має звання генерал-лейтенанта лівійської армії. Свого часу вона розглядалася аналітиками як можлива спадкоємиці свого батька на посту лідера Лівії.

Вона одружена з полковником Каддафі Ахмедом аль-Кахсі, який доводиться їй далеким родичем. Вони перебувають у шлюбі 5 років, чоловіка свого часу їй вибрав батько.

Скільки дітей у дочки Каддафі та її чоловіка, точно невідомо, за деякими даними - троє. Преса повідомляла, що після початку збройного конфлікту в Лівії Ахмед аль-Каддафі Кахсі загинув.

Нагадаємо, один з дітей Аїші загинув у квітні в результаті авіаційного удару авіації НАТО.

За свою ефектну зовнішність Аїша Каддафі отримала в пресі прізвисько "арабська Клаудіа Шиффер". У 2004 році вона увійшла до складу групи адвокатів, які захищали колишнього президента Іраку Саддама Хусейна на процесі в Багдаді. Незважаючи на зусилля захисту, Саддам був засуджений до смертної кари і повішений.

У липні 2009 року Аїша Каддафі була призначена послом доброї волі Програми розвитку ООН. В її завдання входило сприяти боротьбі з бідністю, зі СНІДом і за права жінок в Лівії. У лютому після придушення лівійською владою антиурядових виступів Аїша була позбавлена ​​цього звання.

Читайте також:

Родина Каддафі виїхала до Алжиру

Мародери зняли на відео розкішні апартаменти доньки Каддафі

Аїші Каддафі відмовили у порушенні кримінальної справи проти Саркозі

Колишня українська медсестра Каддафі вийшла заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: