Дочка лідера французьких правих порівняла мігрантів з німецькими окупантами

За словами Марін ле Пен, тим, хто багато говорить про Другу світову війну і окупацію, слід по-іншому поглянути на масове засилля мігрантів.

 Марін ле Пен, 42-річна дочка лідера ультраправої французької партії Національний фронт Жана-Марі ле Пена, порівняла мігрантів з німецькими окупантами.

За її словами тим, хто багато говорить про Другу світову війну і окупацію, слід по-іншому поглянути на масове засилля мігрантів і побачити окупацію саме в цьому. Вона, за словами Марін ле Пен, проходить без участі танків і солдатів, проте її суть від цього не змінюється, і наслідки цього лягають на плечі корінних жителів.

Як повідомляється, заяви ле Пен викликали критику з боку правлячої партії президента Ніколя Саркозі "Союз на підтримку народного руху", соціалістів і "зелених".

У даний момент Марін займає посаду заступника голови Національного фронту і є депутатом Європарламенту.

Батько Марін, нинішній лідер Національного фронту Жан-Марі ле Пен був кілька разів судимий за расизм і антисемітизм і став широко відомий після того, як зумів посісти друге місце на президентських виборах у Франції в 2002 році. Його дочка повинна перейняти керівництво партією в січні 2011 року.

Нагадаємо, у французькому суспільстві проблема мігрантів обговорюється дуже гостро, зокрема через депортацію з країни циган. Ця дія французької влади вже викликала чисельні нарікання з боку інших європейських країн.

Читайте також:

Фінляндія слідом за Францією розпочала депортацію циганів

Росія примусово депортує мігрантів з туберкульозом та СНІДом

70 мільйонів громадян СНД хочуть емігрувати зі своїх країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: