Дочка маніяка Фрітцля вилікувалася завдяки коханцю

Елізабет Фрітцль, яку власний батько ґвалтував десятки років, відмовилася від допомоги психологів. Вона закохалася у свого охоронця.

Дочка австрійського маніяка Йозефа Фрітцля, яку він 24 роки утримував у сексуальному рабстві, достроково завершила курс психіатричної реабілітації.

43-річна Елізабет швидко пішла на поправку завдяки своєму охоронцю Томасу (його прізвище не називається), в якого вона закохалася та з яким почала зустрічатися.

Як пише The Daily Mail, Томас молодший за неї на 14 років, але йому вдалося зробити справжнє диво. Він живе з Елізабет та її дітьми, і завдяки його теплоті і турботі жінка повністю оправилася від кошмарів, що переслідували її, та інших проявів психологічної травми.

"Це черговий доказ того, що любов є найбільшою силою на землі", – зазначив один з психологів, які займалися з Елізабет.

До медиків жінка потрапила у квітні 2008 року, коли її звільнили з ув'язнення. Власний батько Елізабет заточив її у своєму підвалі, коли їй було 18, та ґвалтував протягом 24 років. За цей час він здійснив над нею насильство понад три тисячі разів, та змусив народити йому сімох дітей.

Лікарі діагностували у жінки посттравматичний стрес: у неї були галюцинації і провали в пам'яті, ночами її мучили кошмари. Фахівці вважали, що лікарська допомога потрібна буде жертвам Фрітцля все життя.

Проте тепер Елізабет змогла відмовитися від психіатричного лікування. Вона поступово вчиться нормальному життю: бере уроки водіння, допомагає дітям готувати уроки, налагоджує стосунки із сусідами.

Сам Йозеф Фрітцль у березні був засуджений до довічного ув'язнення. В останньому слові він вибачився і розкаявся. "Я шкодую всім серцем, - сказав Фрітцль. – На жаль, я нічого вже не можу змінити".

Читайте також:

Дочка маніяка Фрітцля завела роман зі своїм охоронцем

Маніяк Фрітцль повністю визнав свою провину

Австрійський маніяк звинував дочку у спільництві

"Чудовисько з Марікіти" ґвалтував свою дочку "за волею Божою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: