Дочка президента Азербайджану вийшла заміж за російського бізнесмена

22-річна Арзу Алієва вийшла заміж за російського підприємця Самеда Курбанова. За бакинським мірками, церемонія одруження була досить скромною.

Молодша дочка президента Азербайджану, 22-річна Арзу Алієва, вийшла заміж за російського підприємця, 23-річного Самеда Курбанова.

Весілля пройшло 3 вересня в Баку. Церемонію вирішили провести на відкритому повітрі, на неї були запрошені лише найближчі родичі та друзі родини, а також глави низки дипломатичних місій, акредитованих в Азербайджані.

За бакинським мірками, церемонія була досить скромною, але вирізнялася вишуканістю. Всі запрошені мали дотримуватися заздалегідь оголошеного дрес-коду: вечірні сукні для жінок і фраки для чоловіків.

У весільному меню переважали страви азербайджанської кухні з елементами європейської.

Щодо музичного супроводу, то перевагу також віддали місцевим виконавцям, але на весіллі звучали не тільки азербайджанські, а й російські та європейські мелодії.

За непідтвердженими даними, Арзу і Самед знайомі з дитинства, їхні заручини відбулися навесні цього року.

Арзу Алієва здобула освіту в Англії, займається благодійністю, бере участь в акціях, що проводяться Фондом Гейдара Алієва, яким керує її мати - перша леді Азербайджану Мехрібан Алієва.

Самед Курбанов народився і виріс в Москві, закінчив Московський державний університет і зараз займається сімейним бізнесом. Він єдиний син відомого в Росії підприємця, одного з творців Всеросійського Азербайджанського Конгресу Айдіна Курбанова, який помер в 2003 році.

Читайте також:

У Криму готуються до шикарного весілля доньки олігарха Тарути

Нащадок останнього імператора Німеччини одружився

Регіонал Клюєв видав заміж дочку в Ліхтенштейнському музеї у Відні

11-річний син президента Азербайджану став власником дев'яти вілл в Дубаї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: